Negyedmilliós értéket rejtő táskát loptak el Pécsett
2021. május 14. péntek 10:59

Három férfit és egy nőt gyanúsítanak a rendőrök azzal, hogy elloptak egy táskát Pécsett. A táska, valamint a több mint 250 ezer forint értékű tartalma hiánytalanul visszakerült a tulajdonoshoz.
Egy férfi tett feljelentést a rendőrségen azért, mert csütörtökön 9 óra 15 perc körül a pécsi belvárosban őrizetlenül hagyott hátitáskáját, a benne lévő műszaki tárgyakkal, személyes iratokkal, készpénzzel együtt eltulajdonították.
A rendőrök adatgyűjtést végeztek, majd 12 óra 50 perckor a távolsági autóbusz-pályaudvaron intézkedés alá vonták a bűncselekmény négy feltételezett elkövetőjét.
Elfogásukat követően előállították, majd kihallgatták őket gyanúsítottként.
A 20, 21 és 22 éves férfiak, valamint a 39 éves nő elismerték a lopást, és elmondták azt is, hogy a táskában talált fényképezőgépet már eladták.
A rendőrök az eladott műszaki cikket egy bizományi üzletben, a táskát a benne lévő többi értékkel együtt egy közeli szemeteskukában megtalálták, majd visszaadták a tulajdonosnak.
A gyanúsítottak ellen lopás miatt nyomoz a Pécsi Rendőrkapitányság.
MTI
Facebook box
Megosztás
Mások most ezeket a cikkeket olvassák
- Pécsen és Mohácson is bajba került...
- Éjfélig kérhető a részletfizetés a...
- A papi hivatásokért ajánlották fel...
- Új napi középhőmérsékleti rekord...
- Mohácsi lányra is voksolhatunk a...
- Több baranyai településen is...
- Így zajlott az élet a Dunán Mohácsnál...
- Jó hal, paprika, hagyma és só kell a...
- eM Soós György: „A sport nagy...
- Hárman tűntek el szombaton a Dunában

