Hatmilliót költött a város a belterületi utak javítására

2013. augusztus 19. hétfő 11:00

Mohácson az évente esedékes kátyúzási munkálatokat több mint harminc helyszínen a napokban fejezte be a kivitelezéssel megbízott Jaksics és Fia Bt.

Az önkormányzat az éves költségvetésében elkülönített forrásból idén hatmillió forintot költött a belterületi utak rendbetételére.

A nagy forgalmat bonyolító Dózsa György, Szabadság és Rákóczi utcákon kívül az útburkolati hibákat kijavították a Baross, a Kodály Zoltán, a Kismohács, a Zrínyi, a Munkás, a Rózsa, a József Attila, a Bajcsy, az Ady Endre, a II. Lajos, a Kazinczy, a Kinizsi, a Gólya, a Tomori, a Bakács, a Kölcsey, a Petőfi, a Szent István, a Gőzhajó, a Szűk, a Hunyadi, az Arany János utcákban, a Szabari úton, valamint Újmohácson és Sárháton.

Útjavítási munkák történtek továbbá a volt felszabadulási lakótelep több utcájában, illetve a MOFA- és a Radnóti lakótelepen.

B. M.