Vasárnap meghalt David Bowie brit rockzenész
2016. január 11. hétfő 12:30
Meghalt 69 éves korában David Bowie brit rockzenész - erősítette meg a hírt a művész képviselője hétfőn a Hollywood Reporter portálnak.
Az énekes-dalszerző és producer, aki több mint negyven évet átívelő karrierje során a glam rock, az art rock, a soul, a hard rock, a dance pop, a punk és az elektronikus zene világában is kipróbálta magát, január 10-én, vasárnap halt meg rákbetegségben.
"David Bowie békésen halt meg családja körében a rákkal folytatott 18 hónapnyi bátor küzdelem után. Sokan közületek osztoznak a veszteségben, mégis arra kérünk mindnyájatokat, hogy tartsátok tiszteletben a család magánéletét a gyász idején" - olvasható a művész hivatalos közösségi profiljaira feltett közleményben.
MTI - Fotó: telegraph. co
Facebook box
Megosztás
Mások most ezeket a cikkeket olvassák
- Tízéves kislányra lőtt...
- Kilenc autót is megrongált egy...
- Egyhetes, országos rendőrségi razzia...
- Rosta Endre a Néprajzi Múzeumban...
- Orbán Viktor: a béke ügyében mi...
- Üzent Donald Trump: Orbán Viktor...
- Új motorvonatokat, InterCity-kocsikat...
- Már ma megérkeznek az első értesítők...
- A csütörtöki volt az év eddigi...
- Hetek óta nyoma veszett egy 14 éves...

