Kinevezték a PMFC új trénerét - Házon belülről érkezik
2023. november 21. kedd 15:47

A PMFC NB II-es labdarúgócsapatát a mai naptól Kulcsár Árpád irányítja, aki eddig a klub utánpótlás szakmai igazgatói feladatait látta el. A 49 esztendős, pro-licences diplomával is rendelkező trénerünk számtalan szállal kötődik Pécshez, így a PMFC-hez is, amelyet játékosként 2001 januárjától 2009 nyaráig erősített, közölte a PMFC.
A korábbi gólerős balszélső ezalatt 190 bajnokin lépett pályára, s tagja volt a 2002/03-as szezon végén az NB I-be jutó együttesnek.
Később edzőként tért vissza, megbízott szakvezetőként az élvonalban, illetve az NB II-ben is vezette már a piros-feketéket, így számára nem ismeretlen a feladatkör, és a pécsi kispad sem.
A PMFC-re az idei esztendőben még három bajnoki mérkőzés vár a Merkantil Bank Ligában.
November 26-án a Budafoki MTE-t fogadják hazai pályán, december 3-án a Szeged-Csanád Grosics Akadémia vendégeként játszanak, míg december 10-én a Credobus Mosonmagyaróvár otthonában zárják a 2023-as évet.
Forrás: PMFC
Facebook box
Megosztás
Mások most ezeket a cikkeket olvassák
- Már nagyon unalmas: egy újabb ködös,...
- Álhír, hogy több tízmilliárd...
- Péntektől új árkedvezményt vezet be a...
- Idén is szállást keres a Szent Család...
- Az erkélyen keresztül siettek egy...
- Csillagzáporban gyönyörködhetünk...
- Akciósorozatba lendült a NAV...
- Döntött az Országgyűlés a 14. havi...
- A rendőrség irányítása alá helyezik a...
- Jubileumi gálával ünnepel a 65 éves...

