Egymillió dolláros meccsen öklözhet Erdei Zsolt júliusban
2013. február 02. szombat 10:01

Orosz ellenféllel, de nem a korábban beharangozott Dmitrij Szuhockijjal, hanem Gyenyisz Gracsovval bokszol márciusban Erdei Zsolt.
A korábbi félnehéz- és cirkálósúlyú profi ökölvívó-világbajnok új riválisáról a profiboksz.hu adott hírt pénteken. A szakportál úgy tudja, hogy március 30-án lép ismét kötelek közé a magyar bokszoló Monte-Carlóban, egy négyszereplős, pénzdíjas tornán, amelynek egyik párjában csap össze Gracsovval. A másik párban a dominikai Edwin Rodriguez találkozik a hozzá hasonlóan veretlen argentin Ezequiel Osvaldo Madernával. A két győztes július 13-án küzd meg egymással, az egymillió dolláros díjon pedig 60-40 százalékos arányban osztoznak.
A 38 éves magyar öklöző profiként eddig 33 mérkőzést vívott, s valamennyit megnyerte, 18-at kiütéssel vagy technikai KO-val. Legutóbb 2011 júniusában lépett szorítóba. 1982-es születésű riválisa a hivatásosok táborában 14-szer bokszolt, s egy-egy döntetlen és vereség mellett 12 meccsén győzött, nyolc alkalommal KO-val.
(mti)
Facebook box
Megosztás
Mások most ezeket a cikkeket olvassák
- Újabb elfogások: futószalagon...
- Októberben csökkent a hideg...
- Késsel támadó dohánybolti rablót...
- Enyhített a bíróság a zalai ál-Jézus...
- A mohácsi gimi csapata nyert az...
- Szerdától 2, 3 millió ember számára...
- Vontatóval ütközött egy autó a...
- A Dunába és Külső-Bédába is...
- A házasság témájával folytatódnak az...
- Szikével támadt egy férfi egy másikra...

