Csákváron búcsúzott a PMFC a Magyar Kupától

2021. október 27. szerda 19:59

A PMFC a MOL Magyar Kupa 4. fordulójában a szintén a másodosztályban szereplő Aqvital FC Csákvárhoz látogatott szerdán.

A legjobb 16 közé jutásért vívott összecsapáson a 18. percben egy szögletet követően a korábbi pécsi nevelésű Mim fejelt a PMFC hálójába.

A 23. percben egy beadás utáni kifejelt labda Magyar elé került, akinek szép góljával növelni tudták előnyüket a házigazdák, 2-0.

A térfélcserét követően többet birtokolták a labdát a vendégek, gólt azonban nem szereztek, 2-0-s győzelmével a Csákvár jutott a legjobb 16 közé a kupában.

Csákvár, Tersztyánszky Ödön Sportközpont. Vezette: Szilágyi (Horváth, Király)
Aqvital FC Csákvár - PMFC 2-0 (2-0)
Gsz.: Mim (18.), Magyar (23.)

Aqvital FC Csákvár: Zelizi - Hosszú, Vaskó, Koval, Körmendi - Bakos (Mészáros, 77.), Magyar - Mim (Ominger, 46.), Murai, Molnár (Major, 77.) - Kalmár (Torvund, 68.). Vezetőedző: Mónos Tamás.

PMFC: Bukrán - Marques, Tölgyesi, Preklet, Svedyuk (Katona, 68.) - Grabant (Adamcsek, 62.), Hursán, Kövesdi (Kónya, 46.), Károly (Sági, 68.) - Bíró, Geiger (Hegedűs, 46.). Vezetőedző: Vas László.