Teherautó gázolt halálra egy gyalogost Pécsett
2021. december 10. péntek 13:02

A Pécsi Rendőrkapitányság nyomozást folytat halálos közúti baleset gondatlan okozása miatt.
Pécsett, az üszögi úton közlekedett egy Mercedes Vito típusú teherautó 2021. szeptember 20-án 4 óra 30 perc körül a Bogádi út felől a Mohácsi út irányába.
A Koksz utcai kereszteződésnél lévő kijelölt gyalogosátkelőhelyen elütött egy gyalogost, aki a baleset következtében olyan súlyosan megsérült, hogy a helyszínen életét vesztette.
A Pécsi Rendőrkapitányság kéri, hogy aki bármilyen érdemleges információval rendelkezik a balesettel kapcsolatban hívja a 06-72-504-400-as telefonszámot, illetve névtelensége megőrzése mellett tegyen bejelentést az ingyenesen hívható 06-80-555-111 Telefontanú zöldszámán, a 112 központi segélyhívó telefonszámon, vagy jelentkezzen személyesen munkaidőben (h-cs: 8 - 16; p: 8 - 13) a Pécsi Rendőrkapitányságon.
Forrás: BMRFK
Facebook box
Megosztás
Mások most ezeket a cikkeket olvassák
- Példásan helytálltak a versenyen...
- Vasárnapig minden este fényárba borul...
- Pécsett is osztanak vizet az...
- Kulcsszerep vár a mohácsi híd...
- Ez már brutális: akár negyven fok is...
- Boltba indult, aztán nyoma veszett...
- Egy méter alá eshet a Duna vízszintje...
- Több mint egy hónapja hiába keresnek...
- Magyar Vöröskereszt: indul az idei...
- Baranyai nyomozók eredtek egy nagyban...