Szén-monoxid-mérgezés miatt riasztották a tűzoltókat
2024. január 17. szerda 08:13

Kedden este Pécsre és Pécsváradra is riasztották a tűzoltókat és a mentőket szén-monoxid-mérgezés miatt.
Pécsett egy Megye utcai társasházi lakásban egy ember rosszul lett, őt a mentők kórházba vitték. A helyszínre a város hivatásos tűzoltói mellett a katasztrófavédelmi műveleti szolgálat is kivonult.
A lakásban lévő szén-monoxid érzékelő kiugróan magas gázkoncentrációt mutatott, és a tűzoltók mérése is kimutatta a mérgező gázt a lakásban.
A szén-monoxid-érzékelő jelzése miatt riasztották a pécsi hivatásos tűzoltókat Pécsváradra, egy Kossuth Lajos utcai társasház egyik lakásához.
A raj méréseket végzett, és magas koncentrációban mutatta ki a mérgező gázt az ingatlan levegőjéből.
Forrás: Katasztrófavédelem
Facebook box
Megosztás
Mások most ezeket a cikkeket olvassák
- Kiváló minőségű magyar dinnyével...
- Már lehet jelentkezni a nyári...
- Ahol nincs klíma, rövidíti az...
- Tényleg aranyáron adják a lángost és...
- Kiválónak bizonyult a nagy tavaink...
- Dr. Sikfői Tamás a mohácsi hídról és...
- Nagy Tibor: a mohácsi halászlének...
- Itt a hőkupola, Baranyában is...
- Kecsegéket és menyhalakat...
- Brutálisan erős UV-B sugárzásra...

