Pékségeket és zöldségeseket is ellenőriz a NAV
2024. április 21. vasárnap 12:05

Nem pihen az adótraffipax.
A NAV baranyai munkatársai április 22. és 28. között kedden Pécsett, a távol-keleti termékeket árusító üzleteket, szerdán Szigetváron és Szentlőrincen a pékségeket és kávézókat, pénteken pedig Pécsett a szezonális zöldség- és gyümölcskereskedőket ellenőrzik.
Az ellenőrök vizsgálják a nyugta- és számlaadást, az online pénztárgépek szabályszerű üzemeltetését, az alkalmazottak bejelentését, a jövedéki termékek értékesítését, valamint a forgalmazott áruk eredetét is.
A vármegye építkezésein a hét bármely napján megjelenhetnek a hivatal munkatársai, ahol a dolgozók bejelentését, és a foglalkoztatás egyéb szabályainak a betartását vizsgálják.
Az adóhatóság munkatársai továbbra is ellenőrzik a kezelőszemélyzet nélküli automataberendezések üzemeltetését a vármegye egész területén.
EQM - NAV
Facebook box
Megosztás
Mások most ezeket a cikkeket olvassák
- Valentin-nap alkalmából indulnak...
- Sebesvonatok járnak Pécs és Mohács...
- Zebrajelmezes vonulót bántalmazott...
- Így kompoztunk egykor Mohácsnál és...
- Jó hír a baranyai horgászoknak:...
- Városgazda irányítja és felügyeli a...
- A Mohácsi Sokacok Olvasóköre...
- Fogy az idő, már csak pár napig lehet...
- Jelentősen emelkedett tavaly az...
- Új lendületet vesz a mohácsi kikötő...

