Összeverte majsi ismerősét egy pécsi férfi
2020. július 15. szerda 16:59

A rendőrök elfogták, majd őrizetbe vették azt a pécsi férfit, aki ismerősét bántalmazta.
A rendőrségre hétfőn 23 óra 6 perckor érkezett bejelentés arról, hogy Pécsett, a Fischer Béla utcában az egyik ház udvarán fekszik egy férfi, és vérzik a feje.
A rendőrök a helyszínen megállapították, hogy a sérült személy egy 30 éves majsi férfi, majd értesítették a mentőket. A sérültet kórházba szállították, ahol megállapították, hogy életveszélyes koponyasérülést szenvedett.
A sértett a rendőröknek elmondta, hogy azért sérült meg, mert egyik ismerőse bántalmazta. A rendőrök beazonosították, majd július 14-én lakásán elfogták a bűncselekmény elkövetésével gyanúsítható 22 éves pécsi férfit, és előállították a rendőr-főkapitányságra.
Gyanúsítotti kihallgatásán beismerte tettét, és a nyomozóknak azt is elmondta, hogy a sértett megjelent a lakásán, ahol szóváltásba keveredtek, majd többször megütötte vitapartnerét.
A gyanúsított ellen - őrizetbe vétele mellett - életveszélyt okozó testi sértés elkövetése miatt nyomoz a Baranya Megyei Rendőr-főkapitányság, és kezdeményezték a férfi letartóztatását.
Forrás: BMRFK
Facebook box
Megosztás
Mások most ezeket a cikkeket olvassák
- Két autó ütközött Mohács határában,...
- Egy hónapja nyoma veszett egy 17 éves...
- Hazudtak reggel, éjjel meg este: 19...
- Csodás, nemes halakat telepítettek a...
- Már jelezhetjük a szolgáltatónak, ha...
- Hamarosan itt a fűtési szezon, ne...
- Ingyen osztogatják a sört pénteken...
- Drogdílerre csaptak le a kommandósok...
- Egy egész tanéven keresztül ünnepelt...
- Esőt, lehűlést hozó újabb front...