Összevert egy férfit egy mohácsi férfi és egy pécsi nő
2021. szeptember 20. hétfő 13:26

A baranyai rendőrök eljárást indítottak egy 19 éves férfi és egy 48 éves nő ellen.
A nyomozók vasárnap gyanúsítottként hallgattak ki egy 19 éves mohácsi férfit és egy 48 éves pécsi nőt, akik a gyanú szerint előző nap délután Pécsett, a Magtár utcában megvertek egy férfit.
A sértettnek az eset során több csontja eltört, valamint belső szervei is megsérültek.
A kórházba szállítását követően megállapították, hogy a sérülései súlyos-életveszélyesek.
A rendőrök beazonosították a feltételezett elkövetőket, majd elfogták és előállították őket a rendőrkapitányságra.
Ellenük - őrizetbe vételük mellett - életveszélyt okozó testi sértés miatt nyomoz a Baranya Megyei Rendőr-főkapitányság.
Forrás: BMRFK
Facebook box
Megosztás
Mások most ezeket a cikkeket olvassák
- Aki teheti, most vegye ki a...
- Nagy Tibor: a mohácsi halászlének...
- Földrengés volt Nógrád megyében...
- Fagyira dinnye? A NAV baranyai...
- Tizenöt migráns bóklászott Kölked...
- Leállt a vasúti közlekedés a...
- Lángra kapott egy autó Pécsett, aztán...
- A kincskeresés új dimenziója:...
- Idén is megrendezik a Pécsi...
- Délutántól zivatarok csaphatnak le...

