Földrengés volt Nógrád megyében Szécsény mellett
2015. január 01. csütörtök 10:11
A Richter-skála szerint 3,9-es erősségű földrengés volt Nógrád megyében , melynek epicentruma a Kövesligethy Radó Szeizmológiai Obszervatórium mérése szerint Iliny község közelében, Szécsény és Balassagyarmat között volt, 7 óra 43 perckor.
A földrengést a lakosság is érezte, folyamatosan érkeznek a bejelentések.
A katasztrófavédelmi igazgatóság szakemberei a nap folyamán helyszíni szemlét tartanak a térségben található víztározók gátjainál, a veszélyes üzemeknél, a köz- és a vasúti közlekedés, valamint a távhő, víz-, gáz-, áramszolgáltatás esetleges meghibásodásainak feltárására - tette hozzá a katasztrófavédelmi szóvivő.
Facebook box
Megosztás
Mások most ezeket a cikkeket olvassák
- Fagyira dinnye? A NAV baranyai...
- Aki teheti, most vegye ki a...
- Nagy Tibor: a mohácsi halászlének...
- Földrengés volt Nógrád megyében...
- Leállt a vasúti közlekedés a...
- Délutántól zivatarok csaphatnak le...
- Tizenöt migráns bóklászott Kölked...
- Idén is megrendezik a Pécsi...
- Peregnek a képek, merengünk a múltak...
- Lángra kapott egy autó Pécsett, aztán...

