Mutatjuk, szükség lesz-e az esernyőkre szerdán is
2021. november 30. kedd 20:10

Szerdán eleinte erősen felhős vagy borult lesz az ég, de napközben délnyugat felől fokozatosan csökken a felhőzet, kisüt a nap.
Naplementéig nagyjából az ország délnyugati felén szakadozhat fel a felhőzet. Érdemi csapadék nem lesz, de az északi megyékben helyenként gyenge eső, futó zápor előfordulhat.
A délnyugati szél ma délutánig csak kevés helyen, délutántól kezdve azonban nagyobb területen erősödhet meg, sőt néhol viharos széllökések is lehetnek. Hajnalra némileg mérséklődik a szél, szélerősödésre szerda délutántól számíthatunk újra.
A legalacsonyabb éjszakai hőmérséklet döntően 1 és 6 fok között alakul, csak az északkeleti határvidéken lehet kissé hidegebb.
A legmagasabb nappali hőmérséklet szerdán általában 4 és 11 fok között alakul, az Északi-középhegységben lesz a leghűvösebb, a Dél-Dunántúlon azonban ennél kissé melegebb is lehet
MTI
Facebook box
Megosztás
Mások most ezeket a cikkeket olvassák
- Kulcsszerep vár a mohácsi híd...
- Magyar Vöröskereszt: indul az idei...
- Ez már brutális: akár negyven fok is...
- Századik születésnapján köszöntötték...
- Felborult egy autó Pécs egyik...
- Egy méter alá eshet a Duna vízszintje...
- A Duna alacsony vízállása miatti...
- Hogyan működik a helyfoglalás a...
- Szeptembertől tovább emelkedik a...
- Ma éjfélig még kérhető részletfizetés...