Más autó rendszámával közlekedett, lekapcsolták a mohácsi zsaruk
2018. december 07. péntek 10:16

Pócsa belterületén igazoltatták csütörtökön a rendőrök azt a férfit, aki autójára egy másik jármű forgalmi rendszámát szerelte fel.
Az ellenőrzés során a rendőrök megállapították, hogy a férfi jogosulatlanul szerelt fel cége autójára a cég tulajdonában lévő másik jármű rendszámát.
A rendőrök a férfit elfogták, majd előállították a Mohácsi Rendőrkapitányságra.
Gyanúsítotti kihallgatásán beismerte tettét, és a rendőröknek azt is elmondta, hogy azért szerelte át autójára a másik rendszámot, mert előző nap az intézkedő rendőrök egy közúti ellenőrzés során már elvették a jármű forgalmi engedélyét, valamint a rendszámokat is levették az autóról, mivel a gépkocsi korábban már kivonták a forgalomból.
Ellene egyedi azonosító jellel visszaélés bűntett elkövetésének megalapozott gyanúja miatt nyomoz a Mohácsi Rendőrkapitányság.
Forrás: BMRFK
Facebook box
Megosztás
Mások most ezeket a cikkeket olvassák
- A Széchenyi tér átépítése után is...
- Megérkeztek az ötös lottó...
- Viharokkal ér véget vasárnap a májusi...
- Csak szeptembertől lesz használható...
- Két autó ütközött Harkányban, ketten...
- Bahlzack, azaz Koleszár Ákos lett az...
- Újabb horrorkaravánokra csaptak le a...
- Elfogták a mohácsi autósok rémét -...
- Oszlopot döntő traktor miatt volt...
- Nyomortól a gazdagságig: ezt kínálták...