Látványos bemutatókkal várták a kicsiket a rendőrök a gyermeknapon - Videó!
2024. május 27. hétfő 18:12

A Baranya Vármegyei Rendőr-főkapitányságon megrendezett gyermeknapon színes programokkal és látványos bemutatókkal várták az érdeklődőket.
A főkapitányság a társszervezeteivel és kiemelt partnereivel együttműködésben, központi gyermeknapot szervezett május 25-én délelőtt Pécsett.
Míg a korábbi években rendőreink látogattak el a különböző gyermeknapi rendezvényekre, idén a rendőrség nyitotta meg kapuit a nagyközönség előtt, közel 500 látogató vette birtokba a helyszínt. Az interaktív programokra a bölcsődék, óvodák és iskolák mellett lakásotthonban élő gyerekek is ellátogattak.
A Baranya Vármegyei Büntetés-végrehajtási Intézet intézkedéstaktikai és kutyás bemutatóval készült, de megmutattak egy fogvatartotti zárkát is a fiataloknak.
A Baranya Vármegyei Katasztrófavédelmi Igazgatóság és a Baranya Vármegyei Polgárőr Egyesületek Szövetsége látványos járműbemutatót tartott.
A Pécsi Kutató-Mentő és Tűzoltó Egyesület tűzoltóautót hozott a fiataloknak, a Magyar Vöröskereszt Baranya Vármegyei Szervezete pedig - többek között - ambubabával, részegszemüveggel és csillámtetkóval készült.
A Baranya Vármegyei Katasztrófavédelmi Igazgatóság és a Baranya Vármegyei Polgárőr Egyesületek Szövetsége látványos járműbemutatót tartott.
A Pécsi Kutató-Mentő és Tűzoltó Egyesület tűzoltóautót hozott a fiataloknak, a Magyar Vöröskereszt Baranya Vármegyei Szervezete pedig – többek között – ambubabával, részegszemüveggel és csillámtetkóval készült.
Forrás: police.hu
Facebook box
Megosztás
Mások most ezeket a cikkeket olvassák
- Sebesvonatok járnak Pécs és Mohács...
- Zebrajelmezes vonulót bántalmazott...
- Gyerekek körében népszerűsítették a...
- Huszonöt határsértő ellen intézkedtek...
- Visszaesik a hőmérséklet, hűvös...
- A Mohácsi Sokacok Olvasóköre...
- Jó hír a baranyai horgászoknak:...
- Új lendületet vesz a mohácsi kikötő...
- Így vonultak a busók Mohácson...
- Munkalehetőség: új terméket gyártó...

