Kigyulladt és leégett a ravatalozó Lánycsókon
2021. augusztus 05. csütörtök 09:45

Szerdán a késő délutáni órákban Lánycsókon, a Dózsa György utcai templom melletti ravatalozó tetőszerkezete égett.
A helyszínre a mohácsi hivatásos tűzoltókat riasztották, akik három vízsugárral oltották el a lángokat és két gyorsbeavatkozóval végezték az utómunkálatokat.
Az épület közepén fából készült galéria volt, ami a tetőszerkezettel együtt jelentős tűzkárt szenvedett, így állékonysága sérült.
A mohácsi tűzoltók segítségére Pécsről érkezett létrás szerkocsi, az utómunkálatok épületen kívüli biztonságos elvégzéséhez. Az egységek biztonságos szintig visszabontották a tetőszerkezetet, majd a területet kordonszalaggal körbekerítették. A területet hőkamerával átvizsgálták. A tűz keletkezésének oka vélhetően a padlástérben valamely elektromos vezeték rágcsáló általi megrongálása vagy elektromos zárlat lehetett.
Forrás: Katasztrófavédelem
Facebook box
Megosztás
Mások most ezeket a cikkeket olvassák
- Idén is megrendezik a magyar...
- Másfél méter alá esik a Duna...
- Újabb forgalmi korlátozások jönnek...
- Csak akkor érvényes a szavazólap, ha...
- Látod, így sikerült: elorozta a két...
- Bejárták Erdélyt a hetedikes parkos...
- Páratlanul szép látványt nyújt...
- Baranyát is elérte a migránsáradat –...
- KSH: 800 ezerhez közelít a magyarok...
- Brutális karambol miatt lezárták a...

