Két autót is ellopott Bólyban egy lengyel férfi
2023. augusztus 29. kedd 08:26

A mohácsi rendőrök őrizetbe vették az elkövetéssel gyanúsítható férfit.
A rendőrök elfogtak egy 34 éves lengyel férfit, aki a gyanú szerint augusztus 22-én reggel Bólyban, a Széchenyi téren észrevette, hogy egy parkoló autóban benne maradt az indítókulcs, és a járművet nem zárták be, ezért beült, és elhajtott vele.
Megállt egy utcában, kirakta a kocsiból a gyerekülést és egy rollert az út szélére, majd továbbhaladt. Végül Bólyban, a Hősök terén parkolt le az autóval.
Ott azonban meglátta, hogy egy másik járműben is benne maradt az indítókulcs. Beült abba is, és Budapest felé indult.
Útközben az egyik benzinkútnál a kocsiban lévő tankolókártyával fizetett az üzemanyagért.
Ezt követően Százhalombattán állt meg egy parkolóban, ahol a rendőrök intézkedtek vele szemben, majd előállították az Érdi Rendőrkapitányságra.
A férfit végül a mohácsi rendőrök hallgatták ki gyanúsítottként, őrizetbe vették, és kezdeményezték letartóztatását.
Ellene csalás, valamint kétrendbeli jármű önkényes elvétele bűntett miatt nyomoz a Mohácsi Rendőrkapitányság.
Forrás: police.hu
Facebook box
Megosztás
Mások most ezeket a cikkeket olvassák
- Gabona kapott lángra Baranyában,...
- A Duna alacsony vízállása miatti...
- Fura baleset szemtanúit keresik a...
- A helyzet fokozódik: 36 fokos hőség...
- Nyomtalanul eltűnt egy 34 éves pécsi...
- Több mint egy hónapja hiába keresnek...
- Egészségügyi dolgozókat tüntettek ki...
- Felborult egy autó Pécs egyik...
- Csak kora ősztől lesz használható...
- Mától érvényes a gyógyszerekre...