Húsvét után két napig lehet utazni a márciusi bérletekkel
2021. március 31. szerda 08:35

A szokásosnál két nappal tovább, április 7-ig érvényesek a MÁV-Start és a Volánbusz járataira megváltott márciusi bérletek az Innovációs és Technológiai Minisztérium rendelkezése alapján.
A MÁV-Volán-csoport szerdai, az MTI-hez eljuttatott közleménye szerint a megvásárolt havi és második félhavi MÁV-Start dolgozó- és tanulóbérleteket, valamint a teljes árú és kedvezményes helyközi és helyi Volánbusz-bérleteket alapvetően következő hónap ötödikéig fogadják el a közösségi közlekedési szolgáltatók, ez viszont áprilisban húsvéthétfőre esik.
A bérletek érvényességének idejét azért hosszabbították meg, hogy a hosszú hétvége után ne alakuljon ki nagyobb tömeg a pénztáraknál.
A MÁV-Volán-csoport arra kéri az utazókat, hogy a sorban állás és a személyes érintkezések csökkentéséért jegy- és bérletvásárláskor részesítsék előnyben a jegyautomatákat és az elektronikus vásárlási lehetőségeket.
MTI
Facebook box
Megosztás
Mások most ezeket a cikkeket olvassák
- Nagyon sokba fájt ez a Pécsett...
- Egy mohácsi család lepte meg a...
- Lázár János: 300 magyar település...
- Rohamosan apad a Duna: Mohácsnál egy...
- Megerősített járatokkal készül az év...
- A NAV nevével visszaélve támadnak...
- Autóról terjedt át a tűz egy házra...
- Fokozott ellenőrzést rendelt el...
- Tízmillió fa Magyarországon: Mohácson...
- Oszlopott döntött egy autós Mohács...

