Főhajtás: a kommunizmus áldozataira emlékeznek az IC-ben
2024. február 23. péntek 14:17

A kommunizmus áldozatainak emléknapja alkalmából rendeznek megemlékezést pénteken délután az Ifjúsági Centrumban.
A délután öt órakor kezdődő programon a megemlékező beszédet követően a Baranya Vármegyei SZC Mohácsi Radnóti Miklós Technikum és Szakképző Iskola diákjainak műsorát láthatjuk, hallhatjuk.
A megemlékezés végén mécseseket gyújtanak a Széchenyi tér sarkán lévő keresztnél az áldozatok emlékére.
EQM
Facebook box
Megosztás
Mások most ezeket a cikkeket olvassák
- Hárman tűntek el szombaton a Dunában
- Százmilliós kártalanítást kap az...
- Így kompoztunk egykor Mohácsnál és...
- Pécsen és Mohácson is megfordult...
- Papnövendékeket szentelt diakónussá...
- Szekó József halálával valami...
- Motoros és autós karambolozott...
- Dr. Sikfői Tamás a mohácsi hídról és...
- Fagyira dinnye? A NAV baranyai...
- Egy magyar városban megtilották a...

