Fegyverrel rontott egy házba egy majsi pár
2021. május 13. csütörtök 08:50

A rendőrök befejezték a vizsgálatot annak a párnak az ügyében, akik egy gáz-riasztó fegyverrel akarták rendezni a vitát Majson.
Felfegyverkezve elkövetett magánlaksértés miatt nyomozott a Mohácsi Rendőrkapitányság egy 50 éves majsi férfi és egy 36 éves szintén majsi nő ellen.
A megalapozott gyanú szerint a pár tavaly december 21-én 19 óra körül Majson, a Táncsics Mihály utcában bement egy házba úgy, hogy a férfi kezében egy gáz-riasztó fegyver volt.
Az épületben egy korábbi nézeteltérés miatt szóváltásba keveredtek az ott tartózkodó nyolc emberrel, akik a veszekedés során többször felszólították őket, hogy távozzanak a házból.
A lakók közül két férfi odalépett hozzájuk, majd az egyik kicsavarta az 50 éves férfi kezéből a fegyvert, a másik pedig kiszedte belőle a tárat. A rendőrök elfogták és előállították a rendőrkapitányságra a majsi párt, majd kihallgatták őket gyanúsítottként.
A rendőrség az ügy vizsgálatát befejezte, és az iratokat a napokban átadta az ügyészségnek.
Forrás: BMRFK
Facebook box
Megosztás
Mások most ezeket a cikkeket olvassák
- Részeg sofőr okozott borzalmas balesetet
- A fővárosban is hódított a mohácsi...
- Csodás, napsütéses, kellemesen meleg...
- A nagyhéten is folytatta misszióját a...
- Híd és útépítés Mohácson: a feladatok...
- Több száz új autóval bővült a...
- Majd' tíz százalékkal nőtt a belföldi...
- Hazug, kommunista ünnep: nem április...
- Átadták a Nagyharsányi Szoborpark új...
- Felújítása után felszentelték Mohács...

