Az utcán esett össze egy férfi Baranyában, a járókelők küzdöttek az életéért
2025. január 22. szerda 09:30

Baranya vármegyében sétált egy 50 év körüli férfi múlt héten, mikor az utcán hirtelen rosszul lett és összeesett, számolt be az esetről az Országos Mentőszolgálat.
Szemtanúk siettek a beteg segítségére és mentőt hívtak, majd a mentésirányító utasításai szerint megvizsgálták a férfit, aki már nem lélegzett.
A mentésirányító bajtársunk rögtön több mentőegységet, köztük esetkocsit riasztott a helyszínre, miközben az újraélesztés lépéseire instruálta a bátor bejelentőket, akik pontosan követték az utasításokat.
A helyszínre érkező mentősök emelt szinten folytatták az életmentést, ami az időben megkezdett mellkasi nyomásoknak köszönhetően végül sikerre vezetett és a férfit stabil állapotban szállíthatták kórházba.
Képünk illusztráció.
EQM
Facebook box
Megosztás
Mások most ezeket a cikkeket olvassák
- Két baranyai rendőr háromszor is...
- Elkezdődött az országos rendőrségi...
- Több mint félmillió forintot kapnak...
- Már csak pár hétig virít ez a ritka...
- Vádat emeltek a Pécs Pride szervezője...
- A fecskék fele eltűnt Magyarországról...
- Jelentősen emelkedett tavaly az...
- Így vonultak a busók Mohácson...
- Orbán Viktor: nem lesz itt brüsszeli...
- A jeges árvíz ilyenkor márciusban,...

