Álláslehetőség: építéshatósági ügyintézőt keres a városháza

2018. március 14. szerda 12:17

A polgármesteri hivatal Városfejlesztési Osztálya építéshatósági ügyintéző munkakörbe keres munkatársat.

Feladatok:

a) építéshatósági ügyek intézése
Mohács város illetékességi területén
b) kapcsolattartás a társszervekkel
c) ügyfélfogadás, képviselői,
lakossági bejelentések kivizsgálása,
szükséges intézkedések megtétele

Elvárások:

a) főiskolai, egyetemi szintű építészmérnök-,
építőmérnök-, településmérnök-szakképzettség
b) felhasználói szintű számítógépes ismeretek
c) jó kommunikációs készség, határozott fellépés

Előny:

- építésügyi vizsga megléte
- közigazgatási alapvizsga vagy szakvizsga megléte
- idegen nyelv ismerete

A jogállásra, az illetmény megállapítására és a juttatásokra a közszolgálati tisztviselőkről szóló 2011. évi CXCIX. törvény rendelkezései irányadók.

A munkakör betöltésének ideje:
2018. május 2-ától.

Jelentkezni fényképes szakmai önéletrajzzal
a [email protected] e-mail-címen lehet
2018. április 3-áig.

EQM