A mohácsi sürgősségi osztály felrobbantásával fenyegetőzött, megúszta a börtönt
2017. április 26. szerda 14:26

A Mohácsi Járásbíróság április 25-én kihirdetett ítéletével B. CS. I. vádlottat kétrendbeli közveszéllyel fenyegetés bűntette miatt 2 év börtönbüntetésre ítélte, melynek végrehajtását 3 évi próbaidőre felfüggesztette, kötelezte a vádlottat a felmerült bűnügyi költségek megfizetésére és az eljárás során lefoglalt mobiltelefont elkobozta.
A férfi 2016. július 27-én 19 óra 13 perckor Mohácsról hívást kezdeményezett 112 segélyhívószámra, melyet a Baranya Megyei Rendőr-főkapitányság Tevékenység Irányítási Központja fogadott. Közölte, hogy felrobbantja a Mohácsi Kórház Sürgősségi Osztályát fél órán belül. Ezt követően még több hívást kezdeményezett, melynek során - többek között - öngyilkossági szándékát is közölte.
A vádlottat a Mohácsi Rendőrkapitányság járőrei még azon a napon elfogták.
Az ítéletet a vádlott és védője tudomásul vették, míg az ügyész a fellebbezés bejelentésére három nap határidőt tartott fenn.
Forrás: Pécsi Törvényszék
Facebook box
Megosztás
Mások most ezeket a cikkeket olvassák
- Az én történetem: pályázatot...
- Tizenöt méter magasból hoztak le egy...
- Eltűnt férfit keresnek a pécsi rendőrök
- A baranyai kormányablakok is nyitva...
- Hat jelölt esett ki az utolsó napon,...
- Állatorvosi ügyelet hétvégén Mohácson...
- Országos bajnok a Radnóti, megnyerték...
- Orbán Viktor: vasárnap sorsot...
- Hideg éj után napsütésre is...
- Megújul a pécsi egyetem különleges...

