Ködös, hideg éj után napsütésre is számíthatunk
2024. november 08. péntek 19:30

Estétől ismét egyre többfelé párássá válik a levegő, reggelre köd is képződik. Mindezek nagyrészt megszűnnek, így szombaton is napos idő várható kevés fátyolfelhővel, ugyanakkor a nyugati, délnyugati tájakon csak lassan szakadozik, oszlik fel a pára, valamint köd.
A légmozgás döntően gyenge vagy mérsékelt marad, csak Sopron térségében élénkülhet meg olykor a délkeleti szél.
A legalacsonyabb éjszakai hőmérséklet általában -5 és 0 fok között alakul, ennél pár fokkal hidegebb a fagyzugokban, enyhébb idő pedig főként a magasabban fekvő helyeken, vízpartok közelében, nagyobb városokban lehet.
A legmagasabb nappali hőmérséklet szombaton döntően 10 és 15 fok között alakul, de a tartósabban párás, ködös részeken ennél hidegebb maradhat az idő.
MTI
Facebook box
Megosztás
Mások most ezeket a cikkeket olvassák
- Megint a szokásos: köd és felhők...
- A következő helyszíneken és...
- Szállást keres szombaton a Szent...
- Hoffmann Rózsa: sikertörténet az...
- Hónapok óta hiába keresnek egy fiatal...
- Pénzzel teli tárcát talált két cigány...
- KSH: 700 ezerhez közelít a magyarok...
- Állatorvosi ügyelet a hétvégén...
- Ismét Konkoly Zsófia lett az év...
- Orbán Viktor: az orosz vagyon...

