Százmillióba kerül Vágó István új kvízműsora
2012. március 23. péntek 11:09

Vágó István saját fejlesztésű vetélkedője százmillióba kerül. A Story4 tévé minden reménye a kvízprofesszorban van, aki nem titkolja, hogy még sosem cipelt ekkora terhet a hátán - olvasható a Borsban.
Vágó István saját fejlesztésű műveltségi vetélkedővel tér vissza hétfő este a tévé képernyőjére. Az utóbbi időben parkolópályára került műsorvezető bizakodva várja a nézettségi adatokat.
- Amikor elkezdtem tárgyalni a Story4 csatornával, szóba került néhány műsor a nemzetközi piacról, de egyik sem tetszett. Majdnem annyiban is maradtak a tárgyalások, amikor azt mondták, miért nem találok ki inkább én egy vetélkedőt.
További részletek itt olvashatók.
Forrás: borsonline.hu
Facebook box
Megosztás
Mások most ezeket a cikkeket olvassák
- Kiváló minőségű magyar dinnyével...
- Már lehet jelentkezni a nyári...
- Ahol nincs klíma, rövidíti az...
- Tényleg aranyáron adják a lángost és...
- Kiválónak bizonyult a nagy tavaink...
- Dr. Sikfői Tamás a mohácsi hídról és...
- Nagy Tibor: a mohácsi halászlének...
- Itt a hőkupola, Baranyában is...
- Kecsegéket és menyhalakat...
- Brutálisan erős UV-B sugárzásra...

