Pszichiátrián kezelik Eperjes Károlyt, túlhajszolta magát
2012. április 04. szerda 10:08

Kórházba vitték Eperjes Károlyt (58). A Kossuth-díjas színművészt a fővárosi Kútvölgyi Klinika pszichiátriai osztályán kezelik, barátai szerint azért, mert túlvállalta magát - olvasható a Blikkben.
A lap bejutott Eperjeshez, aki egy hetedik emeleti kórteremben feküdt teljesen egyedül. Szobája asztalán egy aznapi Blikken, néhány almán és bögrén kívül szinte semmi sem volt. Amikor kijött a kórteremből, fáradtnak, de kiegyensúlyozottnak tűnt. Fehér fürdőköpenyt és egy laza papucsot viselt. Amikor megkérdeztük tőle, hogy mekkora a baj, kedvesen kezet nyújtott, de ugyanolyan szűkszavú és kimért volt, mint korábban bármikor.
További részletek itt olvashatók.
Forrás: blikk.hu
Facebook box
Megosztás
Mások most ezeket a cikkeket olvassák
- Kiváló minőségű magyar dinnyével...
- Már lehet jelentkezni a nyári...
- Ahol nincs klíma, rövidíti az...
- Kiválónak bizonyult a nagy tavaink...
- Dr. Sikfői Tamás a mohácsi hídról és...
- Tényleg aranyáron adják a lángost és...
- Nagy Tibor: a mohácsi halászlének...
- Kecsegéket és menyhalakat...
- Brutálisan erős UV-B sugárzásra...
- Itt a hőkupola, Baranyában is...

