Parkolási bírságot gyűjtött be egy kikötött kutya Essenben
2012. április 17. kedd 08:06
Parkolási bírságot kapott egy kutya Németországban, mert gazdasszonya nem megfelelő helyen kötötte ki.
Az eset Essenben történt. A 75 éves nő egy üzletbe ment be, és amikor 20 perc múlva visszatért 3 éves terrierjéhez, igencsak meglepődött, hogy parkolási bírságcetli fityeg a nyakörvén. Mint megtudta, 26 ezer forintnyi eurót fizethet, amiért kutyája akadályozta a járdán a gyalogosközlekedést.
Az asszony nagyon nem ért egyet a büntetéssel.
"Az embereknek bőven maradt elég helyük elmenni mellette, ráadásul a kutyám kicsi, mindig csendben ül, mindenkivel kedves, soha nem bántana senkit" - idézte az eb gazdáját, Ingeburg Kaminskit az austriantimes.at című osztrák hírhonlap.
A kutya béketűrését bizonyítja, hogy a nyomok alapján megbírságolója gond nélkül ráaggathatta a cetlit.
Facebook box
Megosztás
Mások most ezeket a cikkeket olvassák
- Kiváló minőségű magyar dinnyével...
- Már lehet jelentkezni a nyári...
- Ahol nincs klíma, rövidíti az...
- Kiválónak bizonyult a nagy tavaink...
- Dr. Sikfői Tamás a mohácsi hídról és...
- Tényleg aranyáron adják a lángost és...
- Nagy Tibor: a mohácsi halászlének...
- Kecsegéket és menyhalakat...
- Brutálisan erős UV-B sugárzásra...
- Itt a hőkupola, Baranyában is...

