Mégsem baleset volt Whitney Houston halála?
2012. március 03. szombat 13:48

Egykori sógornője szerint nem baleset volt Whitney Houston halála. Leolah Brown azt állítja, a sztár lánya is veszélyben van - olvasható a Story Online oldalán.
Volt férje, Bobby Brown nővére szerint nem baleset volt Whitney Houston halála. Leolah Brown azt mondja, már a rendőrséget is felhívta, és közölte velük, kire gyanakszik, de nyilvánosan erről nem szeretne beszélni.
"Az ügyvédem azt tanácsolta, hogy ebbe ne menjek bele, de azt mindenkinek tudnia kell, hogy ez nem baleset volt - nyilatkozta Houston egykori sógornője. - És ha rajtam múlik, ki fog derülni, hogy mi történt vele valójában."
További részletek itt olvashatók.
Forrás: Story Online
Facebook box
Megosztás
Mások most ezeket a cikkeket olvassák
- Kiváló minőségű magyar dinnyével...
- Már lehet jelentkezni a nyári...
- Tényleg aranyáron adják a lángost és...
- Kiválónak bizonyult a nagy tavaink...
- Ahol nincs klíma, rövidíti az...
- Dr. Sikfői Tamás a mohácsi hídról és...
- Nagy Tibor: a mohácsi halászlének...
- Itt a hőkupola, Baranyában is...
- Kecsegéket és menyhalakat...
- Brutálisan erős UV-B sugárzásra...

