Max. huszonnégyen tüntettek Orbán ellen Frankfurtban
2012. február 24. péntek 22:15
Német baloldaliak tüntettek pénteken a német kereskedelmi és iparkamara frankfurti székháza előtt, ahol Orbán Viktor miniszterelnök tartott előadást. A demonstrálók egyebek mellett azt mondták, felháborítja őket a magyarországi romapolitika - írja a Népszabadság.
A német baloldaliak, akik antifasiszta, kommunista csoportosulások aktivistái, egy-két tucatnyian, azaz jóindulatú becslés szerint maximum huszonnégyen jelentek meg péntek délután a kamara előtti téren, két transzparenst kifeszítve, amelyek közül az egyiken egyebek mellett az állt: "Orbánt megállítani", "a fasiszta rendszereket szétverni". Azt mondták, azért tüntetnek, mert felháborítja őket Orbán Viktor romapolitikája.
Szerintük Magyarországon táborokba gyűjtik a romákat - jelentette a baloldali napilap.
Facebook box
Megosztás
Mások most ezeket a cikkeket olvassák
- Kiváló minőségű magyar dinnyével...
- Már lehet jelentkezni a nyári...
- Ahol nincs klíma, rövidíti az...
- Tényleg aranyáron adják a lángost és...
- Kiválónak bizonyult a nagy tavaink...
- Dr. Sikfői Tamás a mohácsi hídról és...
- Nagy Tibor: a mohácsi halászlének...
- Itt a hőkupola, Baranyában is...
- Kecsegéket és menyhalakat...
- Brutálisan erős UV-B sugárzásra...

