Lefűrészelte a lábát, hogy ne kelljen dolgoznia
2012. március 28. szerda 11:51
Lefűrészelte a fél lábát egy férfi Ausztriában, hogy továbbra is segélyen élhessen és ne kelljen munkába állnia.
Az 56 éves férfi körfűrésszel csonkította meg magát, valamivel a bokája felett metszette le lábfejét, amelyet kályhája tüzébe dobott. Az illető sok vért vesztett, amíg a mentők a helyszínre értek, de eszméleténél volt. A lábát vele együtt vitték kórházba, ám a végtag annyira súlyosan megégett, hogy értelmetlen lett volna visszavarrni.
A munkanélküli férfi pár nappal azelőtt csonkította meg magát, hogy meg kellett volna jelennie a munkaügyi központban egészségügyi állapotfelmérésen - adta hírül a brit Metro újság.
Facebook box
Megosztás
Mások most ezeket a cikkeket olvassák
- Kiváló minőségű magyar dinnyével...
- Már lehet jelentkezni a nyári...
- Tényleg aranyáron adják a lángost és...
- Kiválónak bizonyult a nagy tavaink...
- Ahol nincs klíma, rövidíti az...
- Dr. Sikfői Tamás a mohácsi hídról és...
- Nagy Tibor: a mohácsi halászlének...
- Itt a hőkupola, Baranyában is...
- Kecsegéket és menyhalakat...
- Brutálisan erős UV-B sugárzásra...

