Földönkívüliekkel tárgyalt az amerikai kormány
2012. február 16. csütörtök 10:30

Mulder ügynök a tíz ujját megnyalná azért a sztoriért, amellyel az egykori kormánytanácsadó és neves ufókutató állt elő a napokban - adta hírül a Blikk.
Az egykor a Pentagon fizetési listáján is előkelő helyet elfoglaló Timothy Good nem kevesebbet állít, mint hogy Dwight D. Eisenhower, az USA 34. elnöke három titkos találkozón is részt vett a földönkívüliekkel. Az 1953-tól 1961-ig regnáló elnök 1954-ben az új-mexikói Holloman légi bázison folytatott tárgyalásokat az idegen civilizáció képviselőivel, akik akkor már évtizedek óta rendszeres látogatói voltak bolygónknak. Mr. Good egy BBC2-n sugárzott interjúban kifejtette: a világ legnagyobb országainak kormányai tisztában vannak E. T. létezésével.
További részletek itt olvashatók.
Forrás: blikk.hu
Facebook box
Megosztás
Mások most ezeket a cikkeket olvassák
- Kiváló minőségű magyar dinnyével...
- Már lehet jelentkezni a nyári...
- Ahol nincs klíma, rövidíti az...
- Tényleg aranyáron adják a lángost és...
- Kiválónak bizonyult a nagy tavaink...
- Dr. Sikfői Tamás a mohácsi hídról és...
- Nagy Tibor: a mohácsi halászlének...
- Itt a hőkupola, Baranyában is...
- Kecsegéket és menyhalakat...
- Brutálisan erős UV-B sugárzásra...

