Feljelentették Gálvölgyit, mert füstölgött a színpadon
2012. április 01. vasárnap 16:46

Az eset néhány napja történt, Gálvölgyi János (64) a Furcsa Pár című darabban lépett fel, amelyben szerepe szerint rágyújtott egy szivarra. Ezen kapta fel a vizet egy néző, aki dühöngve rohant az ügyelőhöz, hogy jelezze: feljelentést tesz, mert a füsttel károsítják az egészségét - olvasható a Blikkben.
- Elképesztő, hogy egy színházban valaki nem a műsort figyeli, hanem azt, hogy mit lehet feljelenteni. Bizonyos emberek vérében van a feljelentgetés. Ez több mint butaság, ez rosszindulat! - mondta elkeseredetten a színművész, aki a Hetes hetes felvételén, a kulisszák mögött is ezen füstölgött.
További részletek itt olvashatók.
Forrás: blikk.hu
Facebook box
Megosztás
Mások most ezeket a cikkeket olvassák
- Kiváló minőségű magyar dinnyével...
- Már lehet jelentkezni a nyári...
- Ahol nincs klíma, rövidíti az...
- Tényleg aranyáron adják a lángost és...
- Kiválónak bizonyult a nagy tavaink...
- Dr. Sikfői Tamás a mohácsi hídról és...
- Nagy Tibor: a mohácsi halászlének...
- Kecsegéket és menyhalakat...
- Brutálisan erős UV-B sugárzásra...
- Itt a hőkupola, Baranyában is...

