Feljelentették Bochkor Gábort és Boros Lajost
2012. február 17. péntek 13:36

A rendőrségen és a médiahatóságnál is feljelentették Bochkor Gáborékat, mert a Bumerángban a teknőcök agyonverésével viccelődtek, illetve döntöttek arról, milyen állatok pusztulhatnak még ki - olvasható a Blikkben.
Mindez a WWF Veszélyeztetett Állatfajokról készült állítólagos listája alapján került szóba. Többek között az oroszlánok kihalásáról és más állatok megmeneküléséről elmélkedett február 7-én reggel a Bumeráng csapata. Közben a 96 országban jelenlévő, 5 millió tagot számláló nemzetközi szervezetet az állatvédelmi pénz elherdálásával hozta hírbe Bocsi: „Valószínűleg egy New York-i toronyház tetején, irodájukban, iszonyú sok pénzért siratják az oroszlánt, valójában semmit sem téve a kihalófélben lévő állatokért".
További részletek itt olvashatók.
Forrás: blikk.hu
Facebook box
Megosztás
Mások most ezeket a cikkeket olvassák
- Kiváló minőségű magyar dinnyével...
- Már lehet jelentkezni a nyári...
- Tényleg aranyáron adják a lángost és...
- Ahol nincs klíma, rövidíti az...
- Kiválónak bizonyult a nagy tavaink...
- Dr. Sikfői Tamás a mohácsi hídról és...
- Nagy Tibor: a mohácsi halászlének...
- Itt a hőkupola, Baranyában is...
- Kecsegéket és menyhalakat...
- Brutálisan erős UV-B sugárzásra...

