Eszméletlenre itta magát elvonókúrája sikerét ünnepelve
2012. április 04. szerda 10:16
Eszméletlenre itta magát alkoholelvonó kúrája sikerét ünnepelve egy férfi Németországban.
A biztosítási ügynökként dolgozó 31 éves Philipp Hofmann már jó ideje bajlódik a szeszes italokkal, ezért bevonult Dessau-Rosslauban egy klinikára, hogy kikezeltesse magát. A kúra jól sikerült, ő pedig e feletti boldogságában vonaton hazafelé tartva úgy döntött, hogy iszik egy pohárral. A vége nem egy lett, hanem kórház.
A kalauz eszméletlen állapotban találta a férfit, képtelen volt felébreszteni, ezért mentőt hívott.
Az orvosok szerint az alkohol rabságából frissen szabadult Hofmann csaknem halálra itta magát - adta hírül az austriantimes.at című osztrák honlap.
Facebook box
Megosztás
Mások most ezeket a cikkeket olvassák
- Kiváló minőségű magyar dinnyével...
- Már lehet jelentkezni a nyári...
- Ahol nincs klíma, rövidíti az...
- Tényleg aranyáron adják a lángost és...
- Kiválónak bizonyult a nagy tavaink...
- Dr. Sikfői Tamás a mohácsi hídról és...
- Nagy Tibor: a mohácsi halászlének...
- Kecsegéket és menyhalakat...
- Brutálisan erős UV-B sugárzásra...
- Itt a hőkupola, Baranyában is...

