Élő tévéadásban lőttek le egy férfit Brazíliában
2012. március 28. szerda 10:03

Hátborzongató jelenetben volt része egy brazil riporternek, aki a saját bőrén érezhette, néha micsoda veszélyekkel jár az élő közvetítés - olvasható a Blikkben.
Josenildo Gonçalvest közvetítőkocsival egy gyilkossági kísérlet helyszínére küldték Paraiba állam egyik városában. Az áldozat az aszfalton feküdt, szenvedett. A jelenlévők a mentőkkel együtt a televíziót is a helyszínre hívták. Miközben a riporter a tévénézőknek a helyzetről tett jelentést, egy férfi kezében fegyverrel a sebesülthöz lépett, és közvetlen közelről egyszerűen agyonlőtte. A lövés után a riporter és az operatőr is elmenekült a helyszínről - írja a manna.ro.
További részletek itt olvashatók.
Forrás: blikk.hu/manna.ro
Facebook box
Megosztás
Mások most ezeket a cikkeket olvassák
- Kiváló minőségű magyar dinnyével...
- Már lehet jelentkezni a nyári...
- Tényleg aranyáron adják a lángost és...
- Ahol nincs klíma, rövidíti az...
- Kiválónak bizonyult a nagy tavaink...
- Dr. Sikfői Tamás a mohácsi hídról és...
- Nagy Tibor: a mohácsi halászlének...
- Itt a hőkupola, Baranyában is...
- Kecsegéket és menyhalakat...
- Brutálisan erős UV-B sugárzásra...

