Díszmarha miatt riasztották Steinfurtban a rendőrséget
2012. február 25. szombat 12:26

Műtehénhez riasztották a rendőrséget Németországban - feltehetően a mesterséges marha tolvajai.
Az életnagyságú tehén eredetileg egy család kertjében ácsorgott, onnan lopták el és állították a steinfurti vasútállomás peronján (képünkön) olyan pózban, amely úgy láttatja a tehenet, mintha vonatra várna. A helyszínre száguldó rendőrök nem nevettek a tréfán.
Miután kiderült, hogy ki a műmarha gazdája, az illető elmondta a rendőröknek, hogy nem először lopták el kerti tehenét, és hogy általában részegek találják viccesnek a marhalopkodást. A férfi hozzátette, hogy azért tart díszmarhát a kertjében, mert az ízlésesebb, mint egy kerti törpe.
Fotó: austriantimes.at
Facebook box
Megosztás
Mások most ezeket a cikkeket olvassák
- Kiváló minőségű magyar dinnyével...
- Már lehet jelentkezni a nyári...
- Ahol nincs klíma, rövidíti az...
- Tényleg aranyáron adják a lángost és...
- Kiválónak bizonyult a nagy tavaink...
- Dr. Sikfői Tamás a mohácsi hídról és...
- Nagy Tibor: a mohácsi halászlének...
- Itt a hőkupola, Baranyában is...
- Kecsegéket és menyhalakat...
- Brutálisan erős UV-B sugárzásra...

