Belépett kondába: 11 vaddisznót dolgozott fel gépkocsijával
2012. április 12. csütörtök 13:28

Tizenegy vaddisznót gázolt halálra Németországban egy svájci autós. A 42 éves férfi Kimmelsbachból tartott Stöckachba Mercedesével, amikor hirtelen keresztberohant előtte az úton egy kondányi vaddisznó. Az állati tetemek 100 méter hosszan hevertek a baleset után az aszfalton. A karambol nem éjjel történt, hanem reggel, azaz világosban.
"A vezető nem lépte túl a megengedett sebességet, de semmi esélye nem volt arra, hogy kikerülje az állatokat" - idézte a rendőrséget az austriantimes.at című osztrák honlap.
Valószínű, hogy akadnak sebesült vaddisznók is a karambol miatt, ezeket vadászok próbálják felkutatni, hogy agyonlőjék a menthetetleneket, megkímélve őket a felesleges szenvedéstől.
MTI - Fotó: vadaszat.net / Faragó Zoltán
Facebook box
Megosztás
Mások most ezeket a cikkeket olvassák
- Kiváló minőségű magyar dinnyével...
- Már lehet jelentkezni a nyári...
- Ahol nincs klíma, rövidíti az...
- Tényleg aranyáron adják a lángost és...
- Kiválónak bizonyult a nagy tavaink...
- Dr. Sikfői Tamás a mohácsi hídról és...
- Nagy Tibor: a mohácsi halászlének...
- Kecsegéket és menyhalakat...
- Brutálisan erős UV-B sugárzásra...
- Itt a hőkupola, Baranyában is...

