Tizenhat éremmel tértek haza a mohácsi karatékák

2019. február 20. szerda 09:30

Az Országos Wado Budapest és Vidék Bajnokság volt a mohácsi karatékák számára az év első versenye, ahonnan tizenhat éremmel, köztük egy arannyal tértek haza.

A hétvégén Budapesten rendezték meg az Országos Wado Budapest és Vidék Bajnokságot, amelyen a mohácsi karatékák is részt vettek.

Az országos versenyen 14 egyesület 300 versenyzője indult, a mohácsiak a legkisebb, kezdő tanítványaikat is nevezték, akik máris a dobogón végeztek.

Kiemelkedően szerepelt Lantos Gergő, aki harc kategóriában aranyéremmel zárt, Jáhn Dominik formagyakorlat kategóriában ezüstérmet szerzett, és Jónás Ákos aki több küzdelem után verekedte fel magát a döntőig.

A többiek elszántságára sem lehetett panasz, összesen tizenhat érmet gyűjtöttek be a mohácsi versenyzők.

Képünkön: a mohácsiak csapata edzőjükkel, Dallos Évával.