Szentendrén lépnek pályára a kézisek pénteken este
2017. április 28. péntek 11:38

Pénteken folytatódik a női kézilabda NB I/B-s bajnokság, a Mohácsi TE a 23. fordulóban szokatlan időpontban, Szentendrén lép pályára.
A találkozó eredeti időpontját a Szentendre kérésére változtatták meg a felek, így a forduló első mérkőzéseként könyvelhetjük el az összecsapást.
A mohácsiak legutóbb hazai pályán a listavezető Vasastól kaptak ki öt góllal, ami tisztes helytállás volt tőlük. A csapat továbbra is negyedik helyről várja a folytatást, a harmadik hely megszerzése érdekében a lányok győzni mennek Szentendrére.
A hazai csapat jelenleg a kilencedik helyen áll a tabellán, tavasszal eddig kilenc mérkőzésen három győzelem, négy döntetlen és két vereség a mérlegük. Rendkívül kiszámíthatatlan együttesről beszélhetünk, akik különösen hazai pályán lehetnek veszélyesek, ráadásul azt se felejtsük el, hogy ősszel négygólos győzelmet arattak Mohácson.
A mérkőzést este hat órakor rendezik, az eredményről beszámolunk.
E. B.
Facebook box
Megosztás
Mások most ezeket a cikkeket olvassák
- Hat jelölt esett ki az utolsó napon,...
- Az én történetem: pályázatot...
- Eltűnt férfit keresnek a pécsi rendőrök
- A baranyai kormányablakok is nyitva...
- Orbán Viktor: vasárnap sorsot...
- Megújul a pécsi egyetem különleges...
- Állatorvosi ügyelet hétvégén Mohácson...
- Hideg éj után napsütésre is...
- Idén is a baranyai tűzoltó,...
- Tarlós: "Ugrottam egyet Vitézy...

