Nem sikerült a bravúr, a Pécsvárad megverte a hazai pályán játszó Mohácsot

2018. március 31. szombat 19:04

Hazai pályán fogadta szombaton az MTE 1888 a tabella első helyén álló Pécsváradi Spartacus SE csapatát az újvárosi műfüves pályán. Ahogyan ősszel, úgy most sem tudtak mit kezdeni a pécsváradiakkal a mohácsiak, így megismétlődött a 3-0-s végeredmény a Pécsvárad javára.

Rangadóra számíthattak a labdarúgó-szimpatizánsok a szombati bajnokit megelőzően, hiszen a bajnoki cím várományosával, a Pécsváraddal csapott össze a mohácsi csapat Újvárosban. A győzelem, csak úgy, mint ősszel most sem sikerült, a 16. percben kapott első találat teljesen megzavarta a hazai gárdát, s onnantól már nem tudtak visszajönni a mérkőzésbe. A második félidőben a mohácsiak kapusa, Csobán Dominik büntetőt hárított, de csapatát ezzel sem tudta felspannolni, így a végeredmény 3-0 lett a Pécsvárad javára.

Ezzel a vereséggel a mohácsiak lecsúsztak a tabella hatodik helyére.

MTE 1888 - Pécsváradi Spartacus SE 0-3 (0-2)

MTE 1888: Csobán - Nagy Zs. (Pókos Cs. 58'), Bódis (Both 70'), Brukner, Izsák, Spannenberger, Strigencz, Hetényi, Marton (Fischer 46'), Pókos M., Wappler (Kovács P. 28')