Mohácsi lány lőtte az idény legszebb gólját a kézilabda Bajnokok Ligájában
2019. június 18. kedd 16:22
Frissítve: 2019. június 18. kedd 20:18

Videó! Schatzl Nadine parádés gólját választotta az EHF a 2018/2019-es BL-szezon legszebb találatának, a Krim Ljubjana ellen játszott.
A Európai Kézilabda Szövetség (EHF) ezúttal is összegyűjtötte a Bajnokok Ligája-szezon legszebb góljait.
A BL-szereplő magyar csapatok nagy fölényét hozta a lista, a legszebb találat a ferencvárosi balszélső, Schatzl Nadine nevéhez fűződik. A mohácsi kézis elképesztő csuklómozdulattal tette fel a labdát a hosszú felsőbe.
A második helyen a győriek klubikonja, Görbicz Anita végzett, a Final Four elődöntőjében szerzett - Schatzléhoz hasonló - klasszis találatával.
A két kiválóság mellett felkerült még a listára Háfra Noémi, Nerea Pena, Veronica Kristiansen, Stine Otfedal, Bódi Bernadett, Anne Mette Hansen és Eduarda Amorim egy-egy gólja is.
Forrás: M4Sport.hu
Facebook box
Megosztás
Mások most ezeket a cikkeket olvassák
- Nagyon jól fújták: arany...
- Fórumon mutatják be a volt...
- Már csaknem 200 ezer levélszavazatot...
- Mesélnek a falak - Önkéntesek...
- Kerékpározni indult, nyoma veszett a...
- Mohácson is megjelent a koronavírus -...
- Beintett a kormány Brüsszelnek, marad...
- Mától keddig ingyen parkolhatunk Pécsett
- Csípős hajnal, enyhe nappal: ez vár...
- Amerikát is meghódította a Busó...

