Labdarúgás: győzött az első hazai mérkőzésén az MTE
2015. augusztus 29. szombat 20:54
Hazai pályán is megszerezte a Mohácsi TE 1888 megyei első osztályú labdarúgó csapata az első győzelmét a szezonban, a szombat délutáni hőségben megrendezett találkozón már az első félidőben lőtt két mohácsi gól után eldőlt, ezzel itthon tartották a fiúk a három pontot a Geresdlak ellenében.
Remek időben és jó hangulatban játszotta le első hazai mérkőzését szombaton a Mohács. A vendég Geresdlak már az első félidőben sem tudta felvenni a mohácsiak ritmusát. Szebbnél szebb támadásokat vezettek a hazaiak, és az első félidő tizennyolcadik és harmincharmadik percében is Horváth Gábor talált be a Geresdlak kapujába.
A félidei 2-0-s állás és a játék képe sem változott a második játékrészben. Ezzel a győzelemmel a Mohács továbbra is veretlen a bajnokságban.
Mohácsi TE 1888 - Geresdlaki Dózsa SE 2-0 (2-0)
Mohács: Windischman D. - Strigencz P., Horváth G. (Dávid D. 61'), Nagy E., Gál Sz., Brukner B., Rupp D., Izsák M., Spannenberger J., Jeránt M., Nagy Zs. (Németh Á. 61')
Edző: Nagy Ervin
A mohácsiak a következő fordulóban, vasárnap Villányba látogatnak.
E. B.
Facebook box
Megosztás
Mások most ezeket a cikkeket olvassák
- Hat határsértőt tartóztattak fel...
- Oszlopnak rongyolt egy autós...
- Megtalálhatták az eltűntként keresett...
- Szijjártó Péter: 2026-ban sem fogunk...
- Szabad a vásár: Baranyában is mindent...
- Mohács 500: a kormány számára a...
- Faggyal, havazással és széllel...
- Nyoma veszett egy mohácsi nőnek,...
- Pécsre, Mohácsra, Villányba is...
- Lottó, lottó, a heti remény: itt van...

