Hazatért Amerikából Pávkovics Bence, már meg is van az új csapata
2023. augusztus 10. csütörtök 10:50

Hivatalos honlapján jelentette be az amerikai másodosztálynak megfelelő USL-ben szereplő El Paso Locomotive FC, hogy megállapodásra jutott a Vasas FC-vel, így Pávkovics Bence fél év után távozik a klubtól és az NB II-es piros-kékeknél folytatja pályafutását, számolt be róla a Nemzeti Sport.
Az amerikai klub bejelentése arra nem tér ki, hogy milyen feltételekkel sikerült a Vasassal megállapodni, vagyis, hogy mekkora összegért cserébe vált meg a 26 éves Pávkovicstól, akivel januári érkezésekor 2024 november végéig szóló szerződést kötött a texasi alakulat.
Csupán annyit közölt az EPLocomotive.com oldalon a klub, hogy a Pávkovicsért kapott összeg a jelenlegi átigazolási időszakban a legmagasabb.
Pávkovics Bence tavaly nyárig a DVSC játékosa volt, az amerikaiakhoz fél év kihagyás után igazolt, miután a 2022-es őszi idényben nem volt csapata. A 26 éves védő a Locomotive színeiben 21 bajnoki mérkőzést játszott, mindet kezdőként és egyetlen alkalommal sem cserélték le.
Forrás: Nemzeti Sport: Fotó: dvsc.hu
Facebook box
Megosztás
Mások most ezeket a cikkeket olvassák
- Lecsaptak a baranyai zsaruk: tíz...
- Több mint két méterrel emelkedik a...
- Fotósok számára indul túra az...
- Bíróság elé állítják a bíróra támadó...
- Tizennyolc határsértőt kapcsoltak le...
- Így szavazott Mohács harminchat éve,...
- Utolsó útjára kísérték a mohácsi...
- Úgy döntöttek, kosárlabdában is "kell...
- Meghatározták, mennyi belépési...
- Hatvannyolc éve tarolta le a jeges ár...

