Győri kézilabdázók is vannak az év legjobbja jelöltjei között
2018. február 06. kedd 14:30

A Győri Audi ETO KC-ből három játékos jelölt az év legjobb női kézilabdázója címre a Nemzetközi Kézilabda Szövetség (IHF) szavazásán.
Az IHF honlapjának beszámolója szerint a hétfőn térdszalagszakadást szenvedett norvég Nora Mörk, honfitársa, Stine Bredal Oftedal, valamint a holland Nycke Groot képviseli a magyar bajnok, Bajnokok Ligája-győztest, mellettük a svéd Isabelle Gullden (CSM Bucuresti) és a 2015-ben és 2016-ban is győztes román Cristina Neagu (Buducnost) szerepel a listán.
A férfiak között az egyetlen háromszoros győztes, a francia Nikola Karabatic (Paris Saint-Germain), valamint a norvég Sander Sagosen (Paris Saint-Germain), a horvát Luka Cindric (Vardar Szkopje), honfitársa, a 2013-ban a legjobb Domagoj Duvnjak (Kiel) és a svájci Andy Schmid (Rhein-Neckar Löwen) között dől el a cím.
A szurkolók február 20-ig adhatják le szavazataikat.
Képünk illusztráció.
MTI - Fotó: Pixabay
Facebook box
Megosztás
Mások most ezeket a cikkeket olvassák
- Napsütéses, enyhe nap vár ránk kedden
- Lecsaptak a baranyai zsaruk: tíz...
- Évtizedek óta szolgáló baranyai...
- Orbán Viktor: a kormány nem enged...
- Megtalálták a Dunában az eltűnt 18...
- Kismamák viszik jó hírét a Mohácsi...
- Fotósok számára indul túra az...
- Több mint két méterrel emelkedik a...
- Így szavazott Mohács harminchat éve,...
- A Fogtündér ismét várja a...

