Fantasztikus hajrával nyertek a pólós fiúk az olaszok ellen
2012. január 29. vasárnap 14:46

Bronzérmes lett a magyar férfi vízilabda válogatott, miután vasárnap kora délután 12-9-re verte az olasz csapatot az eindhoveni vízilabda Európa-bajnokságon a harmadik helyért játszott mérkőzésen.
Kemény Dénes háromszoros olimpiai bajnok együttese az olaszok vezető gólja után sorozatban szerzett négy gólt, ám ezt követően megtorpant, s az olasz csapat fokozatosan átvette a meccs irányítását. A harmadik negyedben már három gól is volt a magyarok hátránya, akik az utolsó játékrész előtt két góllal voltak lemaradva.
Biros Péterék azonban a zárószakaszban egészen kiváló produkciót nyújtottak, s megfordították a meccset, s ezzel a 2008-as pekingi játékok után az első érmüket szerezték nagy világversenyen.
Mnt már közöltük, a férfiakhoz hasonlóan a nők is bronzéremmel zárták a tornát, miután még szombaton 9-8-ra verték a címvédő orosz válogatottat.
(mti)
Facebook box
Megosztás
Mások most ezeket a cikkeket olvassák
- Újabb elfogások: futószalagon...
- Egyre hidegebbre fordul, ködös napunk...
- CBD olaj milyen betegségekre jó? –...
- Októberben csökkent a hideg...
- Enyhített a bíróság a zalai ál-Jézus...
- A Dunába és Külső-Bédába is...
- A mohácsi gimi csapata nyert az...
- Pécsett is épülnek új lakások...
- Szikével támadt egy férfi egy másikra...
- Késsel támadó dohánybolti rablót...

