Ellenszélben is győztek a mohácsi kosarasok
2015. november 18. szerda 07:17

Lejátszották első mérkőzésüket a Baranya megyei felnőtt bajnokságban a mohácsi kosarasok. A címvédő Mohács szoros találkozón végül hét ponttal bizonyult jobbnak Bátaszéken.
Az idény első mérkőzésén a mohácsiak egy kemény küzdelemben, az utolsó percekben döntötték el a találkozót. Hiába élvezte a hazai pálya minden előnyét a bátaszéki csapat a végén nem bírták a Mohács tempóját.
Bátaszék - Mohács 58:65
Mohács: Brandt Viktor 5 pont, Oszvald László 10 pont, Schäffer Balázs 10 pont, Orbán András 4 pont, Zugó Dániel 12 pont
Cserék: Kőhalmi Máté 14 pont, Lehel György, Kapcsa Viktor 10 pont, Kápolnai Szabolcs, Németh András, Végh Ádám, Józsa-Dénes Máté
A bajnokság második fordulójában hazai pályán, a Radnóti Sportmalomban, november 27-én, 18 órakor fogadja a Mohács a Pécs csapatát.
E. B.
Facebook box
Megosztás
Mások most ezeket a cikkeket olvassák
- Szikével támadt egy férfi egy másikra...
- Ködös, hűvös, borult nap vár ránk kedden
- Emléktáblát avattak a pécsi...
- Egyelőre nem nyitott ki a pécsi...
- Negyven százalékkal is csökkenhet...
- Jól járhatnak azok az autósok, akik...
- Pontyok és ragadozók is érkeztek két...
- Eltűnt egy 14 éves mohácsi lány, egy...
- Drogdílerekre törték rá az ajtót...
- Októberben 161 földmozgást...

