Csányi: az MLSZ pályázni fog BL- és El-döntőre
2019. május 10. péntek 13:15

A Magyar Labdarúgó Szövetség (MLSZ) pályázni fog a Bajnokok Ligája és az Európa-liga döntőjének megrendezésére - jelentette be a szervezet elnöke pénteken, az MLSZ budapesti közgyűlésén.
Csányi Sándor az épülő Puskás Ferenc Arénáról elmondta: a létesítményt november 15-én szeretnék felavatni a magyar és a világ élvonalába tartozó egyik válogatott összecsapásával.
A kivitelező írásban kötelezettséget vállalt arra, hogy a stadion elkészül november 15-ére - közölte.
Csányi Sándor komoly kritikát fogalmazott meg a klubok romló gazdálkodásáról.
Az MLSZ - az európai szövetséghez hasonlóan - várhatóan 2020-tól bevezeti a pénzügyi fair playt, továbbá korlátozza a keretek létszámát - mondta.
Képünkön: Csányi Sándor, a Magyar Labdarúgó Szövetség (MLSZ) elnöke (b) és Marco Rossi, a magyar labdarúgó válogatott szövetségi kapitánya a szövetség éves közgyűlésén a telki edzőközpontban
MTI - Fotó: MTI/Illyés Tibor
Facebook box
Megosztás
Mások most ezeket a cikkeket olvassák
- Orbán Viktor: nyolcvanezres stadiont...
- Pécsi buszbaleset: már csak egy lányt...
- Hónapok óta hiába keresnek egy 14...
- Kánikulával kezdődik május utolsó...
- Heves zivatarok csaphatnak le...
- Baranyában is készülnek a nemzeti...
- A Deák térre várják a mohácsi...
- Ilyen egy igazi, kreatív és őszinte...
- Továbbra sem találják a mohácsi...
- A mohácsi hivatásos pankrátor, Denim...

