Agyvérzést kapott a jégkorongozó Peterdi Imre
2016. március 12. szombat 18:00

Agyvérzést kapott, de már jobban van Peterdi Imre, a Dunaújvárosi Acélbikák korábbi magyar válogatott jégkorongozója.
Az eset múlt szombaton történt, de a 35 éves játékos csak egy héttel később (most szombaton) számolt be róla klubja Facebook-oldalán.
"A kisfiammal és a feleségemmel voltam otthon, azonnal riasztották a mentőket, akik villámgyorsan kiérkeztek, és ellátásban részesítettek" - írta. Peterdi köszönetet mondott a dunaújvárosi Szent Pantaleon Kórház orvosainak, "akik remek és gyors munkát végeztek, és akiknek az életemet köszönhetem".
A közelmúltban az edzői pályafutását is elkezdő jégkorongozó Budapestre, az idegsebészeti klinikára került, a jövő héten pedig egy rehabilitációs intézetben folytatja a gyógyulást.
"A sportnak köszönhetően nagyon erős a szervezetem, mindennap gyógytornázom. Az orvosok szerint, ha így folytatom, nagyon gyorsan hazakerülök" - írta Peterdi Imre.
MTI
Facebook box
Megosztás
Mások most ezeket a cikkeket olvassák
- Karambol miatt félpályán halad a...
- Baranyában is megemlékeztek Isten...
- Jelölt kecsegéket telepítettek a...
- 11 milliárd forintnyi...
- A bíborosok felvázolták a következő...
- Áldozatot követel a mohácsi híd...
- Ismét csökkennek az üzemanyagárak kedden
- Több mint 80 ezren vizsgáznak magyar...
- Újra Mohács lesz a halétkek fővárosa,...
- Jégeső, felhőszakadás csaphat le...