Visszajárt lopni egy boltba egy szigetvári férfi - Videó!
2023. október 11. szerda 09:05

A Szigetvári Járási Ügyészség vádiratot nyújtott be azzal a férfival szemben, aki 2023 áprilisában két egymást követő nap is lopott egy szigetvári üzletben.
A 33 éves vádlott április 23-án kora délután bement egy szigetvári üzletbe és
- kihasználva azt, hogy a pénztárnál éppen nem tartózkodott senki - a kasszából pénzt vett ki, majd elhagyta az üzletet.
Néhány perc múlva visszatért, és a pénztárgép alatti szekrényben elhelyezett dobozból egy köteg bankjegyet vett el és egy mobiltelefont is magához vett.
A férfi másnap kora délután visszament az üzletbe és ismét készpénzt vett el a
kasszából.
A vádlott összesen 240.000 forint kárt okozott az üzletnek, ami nem térült meg.
A Szigetvári Járási Ügyészség lopás vétségével vádolja a férfit. Vádiratában azt
indítványozta, hogy a bíróság büntetővégzést hozzon az ügyben és a büntetlen előéletű
vádlottal szemben pénzbüntetést szabjon ki.
A felvételen az április 23-i cselekmény látható:
Forrás: Baranya Vármegyei Főügyészség
Facebook box
Megosztás
Mások most ezeket a cikkeket olvassák
- A pécsi fővonalon is korlátozták a...
- Fele sem tréfa: tovább fokozódik a...
- Tényleg aranyáron adják a lángost és...
- Kiváló minőségű magyar dinnyével...
- Brutálisan erős UV-B sugárzásra...
- Dr. Sikfői Tamás a mohácsi hídról és...
- Itt a hőkupola, Baranyában is...
- Ahol nincs klíma, rövidíti az...
- Már lehet jelentkezni a nyári...
- Nagy Tibor: a mohácsi halászlének...

