Villanyoszlop fogott meg egy buszt az uránvárosi végállomáson
2019. március 26. kedd 21:05

Egyelőre tisztázatlan körülmények között villanyoszlopnak ütközött egy helyi járatú autóbusz kedden este Pécsett, az uránvárosi végállomáson. Az eset ott történt, ahol nincs is kijárat az állomásról.
Meglehetősen furcsa baleset történt kedden este, az uránvárosi busz végállomáson. Egy, a karambol után nem sokkal a helyszínre érkezett szemtanú beszámolója szerint egy csuklós autóbuszt egy lámpaoszlop állított meg, ott, ahol nincs is kijárata az állomásnak, közvetlenül a járda mellett.
Úgy tudjuk, az eset során senki sem sérült meg, ez azonban főképp a szerencsének tudható be. A jármű ugyanis - ha az oszlop nem állítja meg - akár a Páfrány utcára is kigurulhatott volna. Nem zárható ki az sem, hogy a buszt nem vezette senki, azaz elszabadult.
A rendőrség érdeklődésünkre megerősítette a baleset tényét, s közölték azt is, hogy vizsgálják annak körülményt. Hozzátették, az eddigi adatok szerint nem zárható ki, hogy a buszt rosszul rögzítették, azaz elgurult.
EQM
Facebook box
Megosztás
Mások most ezeket a cikkeket olvassák
- Lezárják a Busó-körforgalmat, a...
- Orbán Viktor: nem fogjuk hagyni, ami...
- Jelentősen szigorodtak az alkalmi...
- Újabb visszaéléssel vádoltak meg egy...
- Durván emelkedett a hőhullámos napok...
- Húsz országból érkeznek a résztvevők...
- Gomolyfelhőkből érkezhetnek záporok,...
- Szentágothai Jánosról nevezi el új...
- Szombaton nem indul szakvezetéses...
- Mohácson és környékén is pusztítják a...